Hakkımızda - Konfor Aslan Erkek Öğrenci Yurdu

Hakkımızda

Aslan Yurtarı, 2006 yılında İzmir’de hizmete başlamış olup ve 2012 yılında Aksaray’a şube açarak hizmet bölgesini arttırmıştır.

Aksaray’da daha fazla öğrenciye ve daha lüks ortamda hizmetini sürdürmek amacıyla 2015 yılında yeni binasına taşınmıştır. Aslan Yurtları 2015 yılında yeni binasına geçerek, ismini KONFOR ASLAN YURDU olarak devam ettirmektedir.

Binamızda 1,2,3,4 kişilik odalar olmak üzere toplam 40 adet oda seçeneğimiz bulunmakta olup, oda içerisinde wc-banyo seçeneklerimiz mevcuttur. Odalarımızda mini buzdolabı ve balkon bulunmaktadır.

14 Yıllık hizmet süremizde öğrencilerimizin memnuniyetinin gururunu yaşamakta olup, başarının çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde rahat , huzurlu, kaliteli hizmet sıcak ve güvenceli ortam sağlamayı amaç edinerek hizmetimizi sürdürmekteyiz.

Kurumsal Bilgi

Yurdumuz Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı olup, Kurumumuz GSB Yönetmelik ve Yönergelerine uygun olarak hizmet vermektedir.

Otel Konsepti

Yurdumuzda odalarımızda içerisinde Wc-Banyo, Mini Buzdolabı, Çalışma Masası, Kitaplık ve ayrıca tüm odalarımızda balkon bulunmaktadır. Öğrencilerimizin konforlu bir ortamda yaşaması için tüm imkanlar düşünülmüştür

Yüksek Güvenlik

Yurdumuzda, Yangın Algılama ve Uyarı Sistemleri, Güvenlik kamera sistemi, Parmak izli giriş sistemi, Depreme Dayanıklılık Raporumuz bulunmaktadır. Ayrıca her yıl elektirik, su, doğalgaz tesisatı, jeneratör ve su depolarımızın kontrol ve uygunluk testlerimiz yapılmakta olup öğrencilerimizin huzurlu ve güvenli bir ortam sunmaktayız

brsr
Hemen Arayın